Vrijeme je darivanja...daruju učenici 3.a
Autor: Dijana Marić, 19. 12. 2016.

Približavaju nam se blagdani. Vrijeme je darivanja. Sve nas će, na Božić,  pod božićnom jelkom dočekati pokloni koji će nas obradovati. Tako smo mi učenici 3.a razreda htjeli obradovati potrebitu djecu.

Dogovorili smo se i odlučili darivati ih da i njima Božić bude što radosniji i ljepši.  Skupili smo tri velike kutije. U njima je dječja odjeća, obuća, ali najviše igračaka koje djeca vole.  Ima tu lego kocaka, Barbika, krpenih lutaka, autića, helikoptera, lopti i svašta još čime se djeca vole igrati. Po kutije su došli djelatnici Crvenog križa. Poželjeli smo im blagoslovljen Božić i sretnu Novu godinu.

Ovom akcijom htjeli smo pokazati našu dobru volju za pomoć onima koji imaju puno manje nego mi. Nadamo se da će i druga djeca slijediti naš primjer.

Učenici i učiteljica Radojka Kozina 3.a razreda

Slike u nastavku...