Božićna priredba "Vode nas anđeli"
Autor: Dijana Marić, 23. 12. 2016.

Već tradicionalno u našoj školi organiziramo božićne priredbe kojima želimo razveseliti naše učenike, roditelje i ostale goste te im približiti radost i ljepotu blagdana Božića. Ove godine sve je bilo u znaku anđela.

U četvrtak, 22. prosinca našu školu obuzeo je blagdanski ugođaj jer se pripremao najvažniji događaj na kraju prvog polugodišta. Ova godina je posebna po tome što je već drugi put organiziran i humanitarni Božićni sajam. Kao što već znamo naša škola se uključila u UNICEF-ov  projekt Škole za Afriku. Školska dvorana bila je prepuna posjetitelja. U ove blagdanske dane ponovo smo pokazali kako nas vežu zajedništvo, ljubav i veselje.

Učenici su pripremili šarolik program bogat božićnim pjesmama, prigodnim plesom i recitacijama. Izvođači su nam dočarali radost Božića, unijeli svjetlost u naša srca, pokazali su da su povezanost i ljubav najvažniji pokloni koje svojim bližnjima ne trebamo darivati samo u vrijeme Božića, već svaki dan.

U tom Vam duhu želimo ugodne i radosne božićne blagdane  te uspješniju Novu godinu!