Produkcija Z - lutkarski mjuzikl Pravi prijatelj
Autor: Dijana Marić, 17. 2. 2017.

Dana 15. veljače 2017. u našoj školi gostovalo je Kazalište Produkcija Z iz Splita. Učenici trećih i četvrtih razreda gledali su lutkarski mjuzikl Pravi prijatelj.

Dječak Marko želi za prijatelja neku poznatu osobu. Mudra vila ga odvede u Bajkosvijet, a Darko mu pravi društvo. Putem sretnu Pinokija, Mačka u čizmama, Petra Pana i druge likove iz bajki, Darko pomaže Marku, savjetuje ga, pazi na njega i štiti ga. Na povratku iz Bajkosvijeta, Marko i Darko shvate da su jedan drugome pravi prijatelji. Kroz niz zanimljivih situacija praćenih pitkim songovima djeca će prepoznati vrline pravog prijatelja.

Interaktivni lutkarski mjuzikl “Pravi prijatelj” koji sadrži čak 18 originalnih songova govori o pravim vrijednostima, prijateljstvu i dobrim djelima koje od malena trebamo činti jedni drugima.

Učenici i učiteljice 3. i 4. razreda

Slike u nastavku...