Biskupijsko natjecanje iz vjeronauka
Autor: Dijana Marić, 5. 3. 2017.

Biskupijsko natjecanje iz vjeronauka za učenike i učenice osnovnih i srednjih škola s područja Sisačke biskupije održano je u četvrtak 2. ožujka u Biskupijskom ordinarijatu i Osnovnoj školi 22. lipnja u Sisku. Natjecanje je otvorio sisački biskup Vlado Košić koji je tom prigodom svim natjecateljima uputio riječi ohrabrenja pohvalivši njihov trud i zauzetost.

U natjecanju je sudjelovalo sedam ekipa osnovnih škola i šest ekipa srednjih škola. Prvo mjesto među osnovnim školama, s istim brojem bodova, dijele ekipe OŠ Viktorovac i OŠ Braća Ribar iz Siska.

Čestitamo našim učenicima
Petri Randić, 7.c, Josipu  Kapetaniću, 5.c, Matiji Lukšiću, 7.c i Emi Jajčinović, 7.c ,
 koji su se svojim znanjem plasirali na Državno natjecanje koje će se održati od 5.4. - 7.4. 2017. u Topuskom te osvojili  ljetovanje na Malom Lošinju.

Zoran Vračan, prof.

Slike u nastavku...