Gošće u produženom boravku
Autor: Dijana Marić, 22. 3. 2017.

U petak, 17. ožujka  2017.g.  povodom Svjetskog dana oralnog zdravlja u goste su nam došle doktorice stomatologije   dr. Helena Margić  i dr.Tea Janković i njihova desna ruka, asistentica teta Vlatka Solomun!

Uživali smo u njihovom izlaganju na temu naših zubića i brige oko istih. Na zanimljiv način saznali smo što je plak, kako nastaje karijes, što je zubna caklina, kako pravilno održavati higijenu zubića, na koji način možemo spasiti trajni zubić ako prilikom neke nezgode pukne itd..

Na kraju su nam podijelile zanimljive listiće za mali kviz znanja i malene kutijice za spremanje mliječnih zubića u očekivanju Zubić vile!!! Ovim putem zahvaljujemo našim gošćama što su se odazvale našem pozivu, a posebno Filipovoj mami Vlatki na organizaciji  ovog lijepog i korisnog druženja!!

učenici i učiteljice produženog boravka