Zadruga uredila mini eko vrt
Autor: Dijana Marić, 20. 4. 2017.

Kako bismo naše mališane od malih nogu potaknuli na važnost zdrave prehrane i zdravog načina života, jučer smo na poticaj nastavnice Irine Đurić kod ulaza u našu školu (sa strane igrališta)  uredili pravi mali eko vrt!

Posadili smo razne vrste povrća i cvijeća: rajčicu, peršin, papriku, zelenu salatu, pelargonije, kadifice... Da bude pravi eko vrt sve smo to posadili u palete. A kako bi sve to još ljepše izgledalo,  od paleta smo napravili i mali kutak za odmor. Mali ekolozi, članovi naše zadruge  brinut će se o vrtu te se nadamo da ćemo za koji mjesec i ubrati naše prve plodove!!!

Ovim putem zahvaljujemo  stričeku  Borisu, Igoru i Marku na doniranim  (i dostavljenim) paletama i stolčićima te nastavnici Ireni Balen - Gorišek na pomoći oko realizacije ovog projekta!

UZ VikSi

Slike u nastavku...