Nagradno ljetovanje na Lošinju
Autor: Dijana Marić, 5. 7. 2017.

Naši učenici Petra Randić, Ema Jajčinović, Matija Lukšić, Josip Kapetanić i njihov mentor prof. Zoran Vračan osvojili su nagradno putovanje u Mali Lošinj u dom sv. Martina od 26. lipnja do 3. srpnja 2017. godine.

S njima na putovanju su bili učenici SŠ Glina te sjemeništarci iz Zagreba. Kupali smo se na plaži blizu doma te na plaži Čikat. Igrali smo odbojku, nogomet, picigin i društvene igre. Također smo se družili međusobno i bili u gradu. Petra Randić i Josip Kapetanić sudjelovali su na brzopoteznom turniru iz šaha. Petra je osvojila drugo, a Josip sedmo mjesto. Bilo nam je jako zanimljivo i voljeli bi opet doći na otok Lošinj.

Josip Kapetanić, 5.c

Slike u nastavku...