Autor: Dijana Marić, 11. 7. 2017.

Popis učenika koji ostvaruju pravo na financiranje školskih udžbenika i popis učenika koji ostvaruju pravo na sufinanciranje školskih udžbenika

Poštovani roditelji,

Ovim putem Vas obavještavamo da su Vaši zahtjevi za dodjelu besplatnih udžbenika obrađeni te da se popis učenika koji ostvaruju pravo na financiranje i sufinanciranje udžbenika nalazi na oglasnoj ploči škole.

Sukladno Izmjenama i dopunama Pravilnika o dodjeli besplatnih udžbenika, za učenike koji su na popisu za financiranje, roditelji/skrbnici trebaju naručiti samo bilježnice i pisaći pribor.

Za učenike koji su na popisu za sufinanciranje, roditelji/skrbnici trebaju naručiti radne bilježnice, likovnu mapu, bilježnice, pisaći pribor i geografski atlas ( naručuju samo učenici 5.razreda jer im vrijedi do 8.razreda).

Obavijest o preuzimanju udžbenika bit će objavljena naknadno na web stranici škole.

Ravnateljica:Bogdanka Prelošćan, v.r.

Sisak, 11. srpnja 2017.