Dani hrvatskoga jezika - govori
Autor: Dijana Marić, 21. 3. 2018.

Javnim nastupima (govorima) sedmih i osmih razreda zaključeni su ovogodišnji Dani hrvatskoga jezika. Nastupilo je osam natjecatelja od deset prijavljenih (dvije učenice su, nažalost, bile bolesne). Neki su se bolje pripremili, neki lošije, ali su svi hrabro stali pred publiku i podijelili svoja razmišljanja o vrlo ozbiljnim temama.

Prema ocjeni žirija sastavljenog od troje učitelja (Višnja Tadić, Iva Černelić i Zoran Vračan), najviše bodova zaslužili su:

1. Klara Perković, 8.a
2. Nika Soldić i Antonio Abramović, 7.a
3. Mia Brnad, 7.b

Program je odlično vodila Dora Jerkić iz 7.a razreda, a učenici 7.a i b razreda, te 5.b bili su vrlo pozorna i suradljiva publika.

Irena Balen - Gorišek, prof.
Fotografije u nastavku...