Višednevna izvanučionička nastava sedmih razreda
Autor: Dijana Marić, 21. 6. 2018.

Učenici 7.a i b razreda proveli su višednevnu ekskurziju od 15. do 19. lipnja obilazeći neke od najljepših gradova južne Dalmacije.

Program putovanja uključivao je obilazak Splita, Stona i Dubrovnika u pratnji stručnog vodiča, cjelodnevne izlete turističkim brodom na otok Mljet i Korčulu. Učenici su bili smješteni u Orebiću na poluotoku Pelješcu. Osim razgleda najvažnijih lokaliteta i kulturnih znamenitosti, učenici su posjetili i Nacionalni park Mljet koji je najstariji morski park na Mediteranu te otočić Svete Marije.

U slobodnom vremenu učenici su imali priliku za kupanje, sport, ples te druženje.