Bronca za Viktorovac
Autor: Dijana Marić, 26. 6. 2018.

U Savudriji se do 23. lipnja održava državna završnica Plazma Sportskih igara mladih u atletici i graničaru.
Djeca iz cijele Hrvatske koja su se u kvalifikacijskim natjecanjima u svojim gradovima i županijama plasirali na završnicu provode 4 dana sa svojim vršnjacima u igri, zabavi i sportskim natjecanjima.

Učenici 4. a, b i c razreda: Maričević Dominik, Petar Bjelica, Sven Avramović, Ivan Čičak, Luka Papeš, Urša Kobal, Lara Dronjak, Loreta Ivanić i Nika Baniček naše škole plasirali su se na završnicu i predstavljali Osnovnu školu Viktorovac, Sisak.
U utakmici za treće mjesto, spretniji i sretniji su bili ekipa Viktorovac 1 iz Siska koji su uspjeli pobijediti ekipu Vatreni Petrinjci iz Petrinje.
Prvaci u graničaru su osigurali odlazak u Split na međunarodnu završnicu Plazma Sportskih igara mladih koja će se održati krajem kolovoza.

Nikolina Strugačevac Bizjak, učiteljica RN

Fotografije u nastavku...