Oskar znanja našoj Petri
Autor: Dijana Marić, 4. 7. 2018.

Svečana dodjela Oskara znanja za školsku godinu 2017./2018. je organizirana u Velikoj dvorani Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu 28. lipnja 2018. godine.

Našu školu predstavljala je Petra Randić učenica 8.c razreda za osvojeno 1. mjesto na Državnom natjecanju iz astronomije u kategoriji 8. razreda.

Dodjela priznanja je održana pod visokim pokroviteljstvom Agencije za odgoj i obrazovanje, Ministarstva znanosti i obrazovanja, Sabora i Vlade Republike Hrvatske te Predsjednice Republike Hrvatske Kolinde Grabar Kitarović.

Održan je prigodni program, a učenicima i mentorima se prigodno obratila ravnateljica Agencije za odgoj i obrazovanje, ministrica Blaženka Divjak, predstavnik Hrvatske udruge Županija Gordan Pauk te Predsjednica Republike Hrvatske gospođa Kolinda Grabar Kitarović.

Ovogodišnje skulpture Oskare znanja izradili su učenici Centra za odgoj i obrazovanje Čakovec u suradnji sa Srednjom školom „August Šenoa“ iz Garešnice.

Sve učenike dobitnike Oskara znanja i njihove mentore prigodno je nagradila nakladnička kuća „Školska knjiga“ iz Zagreba.

Čestitke našoj Petri za postignuti uspjeh!

Višnja Tadić, prof.