Nova informatička učionica
Autor: Dijana Marić, 2. 10. 2018.

Dragi učenici i roditelji,

nakon mjesec dana od početka nastave napokon s radom kreće naša informatička učionica. Grad Sisak omogućio je uređenje učionice preko ljetnih praznika te time pomogao školi da kvalitetno organizira nastavu informatike koja je od ove školske godine uvedena kao obvezni predmet u 5. i 6. razred.

U učionici su i potpuno nova računala. Nakon što smo od našeg ministarstva dobili mogućnost korištenja potrebnih programa učionica napokon može krenuti s radom. Najviše se raduju naši učenici i učiteljica jer će napokon imati bolje prostorne uvjete a svaki učenik će moći raditi na jednom računalu.

Ravnateljica