Obavijest o nastavi na daljinu
Autor: Dijana Marić, 16. 3. 2020.

Od ponedjeljka 16.3. 2020. svi učenici OŠ imaju mogućnost pratiti nastavu na televiziji.

Razredna nastava na HRT 3 Škola na Trećem, a učenici predmetne nastave na Sportskoj televiziji.

Učenici od 1. – 4. razreda

Raspored prikazivanja Škole na Trećem HRT 3.

razred

termin

1. razred OŠ

8 – 10 h

2. razred OŠ

10 – 12.30 h

3. razred OŠ

13 – 16 h

4. razred OŠ

16 – 19 h

UČENICI OD 5. – 8. RAZREDA

Nastavu mogu pratiti osim u Virtualnim učionicama na sustavu Office365 - Yammer-u i na Sportskoj televiziji.

Sadržaji u Virtualnim učionicama će se objavljivati u vremenu od 8 – 12 sati prema rasporedu za taj dan.
Obaveza je označiti obavijest sa LIKE u toku dana kako bi razrednici mogli pratiti sudjelovanje na online nastavi.

Poveznice na Virtualne učionice:

Virtualna učionica, 5.a razred, OŠ Viktorovac, Sisak

Virtualna učionica, 5.b razred, OŠ Viktorovac, Sisak

Virtualna učionica, 5.c razred, OŠ Viktorovac, Sisak

Virtualna učionica, 6.a razred, OŠ Viktorovac, Sisak

Virtualna učionica, 6.b razred, OŠ Viktorovac, Sisak

Virtualna učionica, 6.c razred, OŠ Viktorovac, Sisak

Virtualna učionica, 7.a razred, OŠ Viktorovac, Sisak

Virtualna učionica, 7.b razred, OŠ Viktorovac, Sisak

Virtualna učionica, 8.a razred, OŠ Viktorovac, Sisak

Virtualna učionica, 8.b razred, OŠ Viktorovac, Sisak

Virtualna učionica, 8.c razred, OŠ Viktorovac, Sisak

U virtualnim učionicama vrijede pravila primjerenog ponašanja i ophođenja kao i u  klasičnoj učionici, što znači da će učenici za neprimjerene oblike ponašanja snositi posljedice.

Na poveznici Nastava na daljinu, raspored možete pronaći rasporede nastavnih sati za izvođenje nastave na daljinu, kao i rasporede emitiranja obrazovnih sadržaja putem televizijskih programa.

Učenici su obavezni pratiti sve obavijesti u Virtualnim učionicama i na web stranici škole, te izvršavati dobivene zadatke.

Razrednici će svakodnevno pratiti prisustvo učenika u virtualnim učionicama. Ako učenik nije bio aktivan cijeli dan u virtualnom razredu roditelj će trebati opravdati izostanak razredniku.

Napomena:
Kako su moguće teškoće u prijavama zbog preopterećenosti sustava molimo za strpljenje i razumijevanje.