Autor: Dijana Marić, 27. 3. 2020.

Poštovani roditelji,

prema odluci gradonačelnice Kristine Ikić Baniček, Grad Sisak donio je mjere za pomoć građanima dok traje obustava rada škola i vrtića. Dok traju mjere roditelji neće plaćati vrtić, produženi boravak i školsku kuhinju.

S obzirom da mjere traju od 15.03.2020. godine za mjesec ožujak  plaća se pola cijene. Ukoliko ste već platili puni iznos umanjit ćemo vam račun sljedeći mjesec kada krene nastava.

Za mjesec travanj roditelji ne moraju plaćati račune, odnosno u slučaju da se stvari normaliziraju i ponovno krene redovita nastava, roditelji će platiti samo za onaj dio kada dijete boravi u školi.

Ravnateljica škole