Osnovna škola Viktorovac Sisak

Učimo njemački jezik

Učenička zadruga

UDŽBENICI 2020./2021.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske i Grad Sisak osigurat će za sve učenike besplatne udžbenike, radne bilježnice za obvezne predmete, likovne mape i kutije za tehničku kulturu  te udžbenike za izborne predmete za nastavnu godinu 2020./2021.

Roditelji samostalno financiraju radne bilježnice za izborne predmete gdje je to potrebno.

Od školske godine 2020./2021. nastavni predmet informatika postaje izborni predmet za učenike od 1.- 4. razreda. Za učenike 5. i 6. razreda informatika je obvezni predmet, a za učenike 7. i 8. razreda izborni predmet.

Nove udžbenike učenici će preuzeti u školi na početku nastavne godine 2020./2021.

Popise odabranih udžbenika i radnih materijala u OŠ Viktorovac te Popis odabranih radnih bilježnica za izborne predmete koje finaciraju roditelji potražite u nastavku: