Osnovna škola Viktorovac Sisak

Učenička zadruga

Upisi u 1. razred

OBAVIJEST RODITELJIMA DJECE ZA UPIS U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE VIKTOROVAC

Školska liječnica OŠ Viktorovac je dr. Poljanac.

Na pregled mogu doći isključivo djeca koja po mjestu stanovanja pripadaju OŠ Viktorovac, neovisno koju će školu upisivati. Potvrda školskih liječnika vrijedi za sve škole, stoga važno je da se u trenutnoj situaciji roditelji strogo pridržavaju pravila predbilježbe liječniku kojem njihovo dijete pripada prema adresi stanovanja.

PREDBILJEŽBE ZA LIJEČNIČKI PREGLED - isključivo osobnim dolaskom roditelja kod liječnika koji pripada po mjestu stanovanja! Ne postoji mogućnost telefonskog dogovora.

Utorak, 16. ožujka 2021. godine od 8 do 12 sati
(Ulica Ljudevita Gaja – kontejneri u dvorištu preko puta ljekarne)
- Roditelj dolazi na dogovor za pregled i donosi zdravstvenu iskaznicu djeteta.

U prilogu - Upisno područje OŠ Viktorovac, Sisak.

Obavijest o pregledu djece prije upisa u I. razred osnovne škole  za školsku godinu 2021./2022. za područje Sisačko-moslavačke županije koje je pogođeno potresom i upisu djece u I. razred osnovne škole za školsku godinu 2021./2022.  u prilogu.

Upisi u 1. razred OŠ Viktorovac, Sisak

1.6.2021. 12 – 18 sati