KNJIŽNIČNA POŠTA ZA PRVAŠIĆE
Autor: Iva Dužić, 1. 10. 2019.

Baš kao i prošloga rujna, prvašići naše škole primili su knjižničnu poštu s pozivnicom za posjet školskoj knjižnici. Svečani trenutak u kojem su učenici 1. a, 1.b i 1. c razreda postali članovi školske knjižnice proslavili smo igrom, čitanjem i učenjem. O posudbi knjiga, odnosu prema posuđenim knjigama, ulozi knjižnice, knjižničnom bontonu učili su prvašići razgovorom i dramskom igrom, a čitanjem slikovnice Željke Horvat-Vukelja "Zdenko Slovojed" uočili smo važnost zdravih prehrambenih navika koje su jedan od preduvjeta ostvarivanja nastavnih ishoda s lakoćom.

Članske iskaznice, koje su ujedno i straničnici, učenici su personalizirali i svojim ilustracijama.

Hvala učiteljicama Željki, Veri i Ivani na suradnji.

Prvašići, dobro došli u knjižnicu!

Iva Dužić, knjižničarka