Učenička zadruga VikSi
Dani kruha na sisačkoj tržnici
Autor: Dijana Marić, 22. 10. 2019.

U petak 18. listopada 2019. na Gradskoj tržnici Kontroba održana  je tradicionalna manifestacija Dani kruha – dani zahvalnosti za plodove zemlje. Sudjelovali su vrtići, osnovne škole, kulturno-umjetnička društva, udruge, obiteljska poljoprivredna gospodarstva i mnogi drugi.

Naša škola je dobila nagradu za najkreativnije uređen štand. Na svom izložbenom prostoru izložili su proizvode UZ VikSi. U bogatoj ponudi našlo se proizvoda jesenskih motiva i etno motiva iz bakine kuhinje. Sve štandove obišla je gradonačelnica Kristina Ikić Baniček i uručila sudionicima zahvalnice za sudjelovanje na ovogodišnjoj manifestaciji.

Čestitamo UZ VikSi, Likovnoj skupini te učenicima i učiteljima koji su sudjelovali u uređenju štanda. Zahvaljujemo se mamama i bakama na pripremi ukusnih kolača!

UZ VikSi je ponovo pokazala uspješnost i kreativnost u stvaralaštvu na županijskoj (Najbolja zadruga SMŽ) i gradskoj (Najkreativniji štand) razini.