Od 4. do 6. svibnja 2026. u Poreču je održano Državno natjecanje u odbojci za djevojčice i dječake. Na natjecanju su sudjelovale učenice naše škole koje su u snažnoj konkurenciji zauzele deveto mjesto.
Za ekipu škole nastupile su: Mia Majstorić, Lara Topić, Petra Dužić, Ava Polak, Marija Majstorović, Lora Roksandić, Lea Vrkljan, Nika Trkulja, Maja Marković, Leona Marić, Kiara Hamulić i Lea Breyer.
Čestitamo našim učenicama na borbenosti, sportskom duhu i dostojanstvenom predstavljanju škole na državnoj razini!
Vedrana Šimić, prof.






