Osnovne informacije za početak nastave
Autor: Dijana Marić, 29. 1. 2021.

VAŽNO: OBAVEZNO PROČITATI DOKUMENTE U PRILOGU!

Nastava drugog polugodišta školske godine 2020./2021. počinje 1. veljače 2021. godine za učenike 1. - 8. razreda po modelu A.

Prvi tjedan: 2.,3.,5.,7.– ujutro / 1.,4.,6.,8. – poslije podne

Na početku smo polugodišta u vrlo izazovnim uvjetima. Nakon potresa koji je pogodio naš grad te u jeku pandemije koronavirusa, potrebno je zajedničkim snagama djelovati na neometano i sigurno odvijanje nastave.

Epidemiološke mjere su i dalje na snazi!

Osnivač škole, vodstvo škole i svi učitelji su se pobrinuli za sigurnost učenika u trenutnoj situaciji. Budući da u novim okolnostima ne možemo uvijek poštivati socijalnu distancu te imamo i učenike vulnerabilne skupine, preporučujemo nošenje zaštitnih maski. Roditelj je slobodan odlučiti o navedenom.

Ulazak u školu:
Drugi i treći razredi – 7:50 sati (desni glavni ulaz u školu)
Peti i sedmi razredi – 7:55 sati (lijevi glavni ulaz u školu)
Prvi i četvrti razredi – 13:10 sati (desni glavni ulaz u školu)
Šesti i osmi razredi – 13:55 sati (lijevi glavni ulaz u školu)

Učenici NE IZUVAJU OBUĆU!

Ormarići u hodnicima se više NE KORISTE!

Učenici jakne drže u matičnim učionicama na stolcu.Kada napuštaju učionicu nose jakne sa sobom.

Matične učionice – učenici ostaju u svojim matičnim učionicama kao do sada, izuzev 5.b, koji seli u učionicu broj 1.

Učionica likovne kulture i učionica njemačkog jezika koriste se kao kabinetska nastava (učionica 4 i 16).

Prvi dan nastave

• 1. i 2. sat – Sat razrednika
  • Ostalo prema rasporedu

Kuhinja

Prvi dan nastave svi učenici dobivaju suhi obrok.

Drugi dan nastave kreće redovita prehrana za učenike koji se hrane.

Produženi boravak

Produženi boravak kreće od prvog dana nastave drugog polugodišta. Roditelji svih novih učenika mogu se javiti razredniku ili učiteljicama iz produženog boravka.

U PRILOGU DOKUMENTI PRIPREMA I PLAN EVAKUACIJE!

Priloženi dokumenti:
PRIPREMA_ZA_EVAKUACIJU.pdf (557.76 KB)