Natjecanje u kazivanju poezije
Autor: Dijana Marić, 13. 3. 2015.

Natjecanje u kazivanju poezije za pete i šeste razrede uspješno je završeno. Sudjelovalo je 18 učenika i učenica petih i šestih razreda. U prosudbenom povjerenstvu bile su učiteljice Milica Komlenić, Alma Velagić – Črnko i Vedrana Šimić koje su imale vrlo težak zadatak.

Tako se dogodilo da su za sva tri mjesta podijeljene po dvije diplome i nagrade. Najboljima su proglašene Tea Drndelić iz 6.b razreda i Una Ibrahimagić iz 6.a razreda. Drugo mjesto podijelile su Petra Pavković i Nika Podić iz 6.b razreda. Na trećem mjestu su bile Nika Šimić iz 6.a razreda i Klara Kuljanac iz 5.b razreda.

Tijekom glasovanja prilično nemirnu publiku najviše su zabavili Mislav Jurišić i Aleksandar Buinac sa svojim stand-up nastupom.
U programu su sudjelovale i učenice 6.b razreda predstavljajući svoju predodžbu poboljšanja škole te učenici 5. razreda s izražajnim čitanjem igrokaza pod naslovom Imaš fejs.

Hvala svima koji su sudjelovali u natjecanju i programu jer su pokazali hrabrost kazivati poeziju.

Natjecanja idu dalje u ponedjeljak i utorak kad se predstavljaju sedmaši i osmaši sa svojim prezentacijama.

Dođite i podržite ih!
Irena Balen - Gorišek, prof.