Rezultati natječaja - Sisak kakav želim
Autor: Dijana Marić, 26. 5. 2015.

U povodu obilježavanja Dana grada 4. lipnja i u sklopu projekta Lajkam Sisak, Grad Sisak raspisao je nagradni literarni natječaj „Sisak kakav želim“ za učenice i učenike osnovnih škola grada Siska.
Prosudbena komisija  donijela je odluku o pobjednicima natječaja.

Prvo je mjesto osvojila učenica 5. razreda OŠ Braća Ribar Tereza Dejanović, drugo mjesto osvojila je Matija Pavleković, učenica 6. razreda OŠ Ivana Kukuljevića, a treće mjesto pripalo je Ivanu Čičku, učeniku 1.a  razreda OŠ Viktorovac (Radojka Kozina, učiteljica mentor).

Nagrade će učenicima uručiti gradonačelnica Kristina Ikić Baniček u četvrtak, 28. svibnja 2015. s početkom u 10 sati u velikom kabinetu Gradske vijećnice.

Sastav možete pročitati u nastavku...