Svjetski dan sporta - Sportske igre mladih
Autor: Dijana Marić, 28. 5. 2015.

U srijedu, 27. svibnja 2015. učenici 4.a i 4.b razreda sudjelovali su u programu obilježavanja 23. Svjetskog dana sporta. Nakon prigodnog programa, podizanja Olimpijske zastave i palenja Olimpijskog plamena učenici su na igralištu "Gimnazije" zaigrali svoju omiljenu igru "Graničar".

Iako su naši "Dedeki u formi", "Tigrovi" i "Orlovi" igrali zaista izvrsno morali su postolje prepustiti jačim ekipama. No mi smo se ipak lijepo družili, sportski ponašali ali i ponešto naučili od drugih. Pri povratku smo obišli Sajam cvijeća i puni dojmova vratili se poznatim putem do naše škole.

Do sljedećeg sličnog druženja možete pogledati nekoliko fotografija koje ćemo sačuvati za uspomenu.

literarno - novinarska skupina
učiteljice Snežana  i Vera