Dobro došli prvašići!!!
Autor: Dijana Marić, 21. 9. 2009.

Našim malim prvašićima želimo da im početak novog životnog razdoblja ostane u najljepšoj uspomeni i da im boravak u njihovoj školi bude sretan i uspješan!

U ponedjeljak 7.rujna, veseli i puni očekivanja, prvašići su došli prvi dan u svoju školu. Stariji učenici, članovi dramske skupine izveli su za njih predstavu "Crvenkapica".

Posebno uzbuđenje je bilo odlazak sa svojim učiteljicama u učionicu i prvo sjedenje u školsku klupu sa svojim prijateljima.

Posjetili   su ih i naši prometni policajci koji su im podijelili prigodne naramenice za sigurno kretanje u prometu, blokove  i olovke. Predstavnici prometne policije grada Siska održali su i kraće predavanje roditeljima. Predstavnik HAK - a podijelio im je i edukativne slikovnice o kretanju putem od kuće do škole.

Puno događanja za prvi dan škole!!!

Učiteljica: Diana Mesić