Učenička zadruga "VikSi" osvojila 1.mjesto!!!
Autor: Dijana Marić, 19. 4. 2016.

Na Smotri učeničkih zadruga održanoj 15.travnja 2016. u OŠ Jabukovac, naša je zadruga osvojila 1.mjesto.

U velikoj konkurenciji od 19 osnovnih škola i dvije srednje škole pokazali smo da znamo, hoćemo i možemo. Predstavili smo se s temom LIST i zasluženo se okitili prvim mjestom. Tako su  se na našem izložbenom prostoru našle ukrasne glinene posudice oblika lista, maleni vilenjaci, oslikane platnene torbice, broševi, teglice za cvijeće... A naše osmašice briljirale su u "šarmiranju" komisije!!! Da se strogu komisiju može ostaviti bez teksta pokazala je naša Ana Đurić iz 1.c razreda koja je prezentirala praktičan rad i doslovno ih "oborila" s nogu.

Obzirom da je naša zadruga osnovana tek prije pet mjeseci, ovo je uspjeh za svaku pohvalu.Sa istim izložbenim prostorom predstavit ćemo se na Državnoj smotri učeničkih zadruga 13. i 14. svibnja u Zagrebu. Bravo zadrugari!!!
                      Slike u prilogu!
                                                  učiteljice Željka, Irina i Bojana