Zdrav za 5!
Autor: Dijana Marić, 24. 5. 2016.

Učenici prvih i drugih razreda članovi Učeničke zadruge „VikSi“ sudjelovali su u četvrtak, 19.svibnja 2016.g.  na manifestaciji „Zdrav za 5“ koja je održana na Šetnici S.Striegla u Sisku.

U ovom projektu Ministarstva unutarnjih poslova, Ministarstva zdravlja i Ministarstva zaštite okoliša i prirode sudjelovale su osnovne i srednje škole, vrtići, udruge, vatrogasci i mnogi drugi koji su se kroz izložbu svojih radova,modne revije i razne aktivnosti pridružili Županiji i PU SMŽ u provedbi projekta.

Mi smo se predstavili sa proizvodima koje smo izradili od recikliranih materijala. Naše manekenke i manekeni održali su i modnu reviju eko-pregača šivanih od plastičnih vrećica. Najviše pozornosti privukli smo sa „limenom ekipom“ i našim Cvjetkom Planetićem u glavnoj ulozi.

Nakon uspješne prodajne izložbe zaplovili smo brodom po rijeci Kupi i u povratku se počastili s pizzom. I baš smo se dobro zabavili!!!

Ovim putem zahvaljujemo stričeku Vanji koji nam je uvelike pomogao u realizaciji ove naše izložbe. On je svojim majstorskim vještinama našu „limenu ekipu“ doveo do savršenstva!!

Mali zadrugari i učiteljice Željka i Bojana

Slike u prilogu...