Dobrodošlica prvašićima u KKV
Autor: Dijana Marić, 19. 9. 2016.

Dom kulture Kristalna kocka vedrine Sisak i ove je godine za polaznike prvih razreda osnovnih škola s područja grada Siska organizirao program pod nazivom ˝Dobrodošlica prvašićima˝. Tako je u petak, 16. rujna 2016.g, upriličena atraktivna predstava ˝Cvrčak i mrav˝ u režiji Silvija Vadle i izvedbi Amaterskog kazališta Sisak.

Ovu veselu priču o malim mravima koji pažljivo tijekom ljeta i jeseni skupljaju plodove za zimu u dogovoru s pčelicom i skakavcem te u konačnici pomažu svom prijatelju cvrčku koji ih je tijekom ljeta zabavljao pjevajući sisački su mališani pozdravili snažnim pljeskom.

Izvor: http://www.domkkv.hr/dobrodoslica-prvasicima/