Tri strašna zmaja...naše zvijezde
Autor: Dijana Marić, 18. 12. 2016.

Urša Kobal, Luka Lončar i Max Plavšić iz 3.a razreda za razrednu božićnu priredbu pripremili su priču Ivane Guljašević „Tri strašna zmaja“. S izvrsnim maskama zmajeva, prije nastupa u razredu, igrokaz su odigrali u Dječjem vrtiću Sisak Novi objekt Tratinčica i Dječji vrtić Sisak Stari objekt Različak.

Nakon toga glumili su u trećim i četvrtim razredima i Produženom boravku naše škole. Na dječjem odjelu Narodne knjižnice i čitaonice Vlado Gotovac, poslije svoga nastupa, zajedno s publikom otpjevali su pjesmicu „Božić dolazi“.

Na svim nastupima Urša, Luka i Max, na veliko zadovoljstvo svoje publike, pokazali su svoju dječju razigranost i profesionalizam u glumi.

Tako su ovi učenici, glumeći Tri strašna zmaja, postali zvijezde našega grada.

Kako bi zmajevi bili što uvjerljiviji, kostime su im napravile učenice Strukovne škole Sisak uz pomoć nastavnice Sanje Tomašinec. Na izradi bogatih i uvjerljivih maski ovim putem im se zahvaljujemo.

Radojka Kozina, učiteljica mentorica

Slike u nastavku...