Gošća u 3.c
Autor: Dijana Marić, 27. 2. 2017.

Učenici  3.c iz prirode i društva obradili su vremensku crtu. Uspoređivali smo prošlost i sadašnjost na nekim od predmeta.

Vidjeli smo kako su nekad izgledale crno-bijele fotografije, gramafon, LP ploče…

Sve smo to zabilježili na satu likovne kulture. Posjetila nas je i draga gošća iz Lekenika, Anastazijina baka gđa Ivana Cestarić koja nam je ispričala neke svoje doživljaje i  kako se nekada živjelo. Učenici su sa velikim zanimanjem pratili njezino izlaganje i postavljali  znatiželjno pitanja.

Anita Svilokos, učiteljica

Slike u nastavku...