VODA I ČOVJEK – KORIŠTENJE VODA
Autor: Dijana Marić, 26. 4. 2017.

U našoj školi je 10.4.2017. održana interaktivna prezentacija slikovnice „Voda i čovjek – korištenje voda“. Prezentaciju je održala autorica slikovnice gospođa Marija Vizner iz Hrvatskih voda učenicima 4. a i 4.b razreda.

Slikovnica  na zanimljiv i edukativan način govori koliko je voda moćna i za što se sve voda može koristiti - za piće, šport i rekreaciju, poljoprivredu i navodnjavanje, u domaćinstvu, prometu, industriji, za stvaranje električne energije.

Učenici su pokazali velik interes i vrlo aktivno su sudjelovali u radu radionice. Autorica je bila vrlo zadovoljna njihovim pokazanim poznavanjem ekoloških sadržaja, znanjem i aktivnoću.

Svaki učenik dobio je na dar slikovnicu.

Ivanka Knežević, učiteljica

Slike u nastavku...