Održan prvi TeachMeet u sklopu pilot projekta e-Škole
Autor: Dijana Marić, 28. 5. 2017.

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala je u četvrtak, 25. svibnja 2017. godine prvi TeachMeet, susret nastavnika koji aktivno sudjeluju u okviru zajednice praktičara koja je organizirana u sklopu provedbe nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

Nastavnici iz osnovnih i srednjih škola su kroz kratke prezentacije svojim kolegama predstavili vlastita iskustva u primjeni tehnologije u nastavi te razmijenili ideje o mogućnostima kako tehnologija može dodatno poboljšati nastavu.

TeachMeet je dinamičan i sve popularniji oblik stručnog usavršavanja koji se organizira u raznim dijelovima svijeta, a u kojem sudionici u kratkim, vremenski ograničenim prezentacijama dijele svoja iskustva ili predstavljaju neku ideju.

Iz naše škole na Susretu nastavnika sudjelovale su:

Dijana Marić, učiteljica informatike i Irena Balen- Gorišek, prof. hrvatskoga jezika.