Peti razredi posjetili Krapinu
Autor: Dijana Marić, 30. 5. 2017.

U četvrtak, 25. svibnja, peti razredi OŠ Viktorovac su se, sa svojim razrednicima i pedagoginjom, uputili do Krapine. U Krapini smo prošetali Hušnjakovim brdom i posjetili Muzej evolucije. Pogledali smo film o Krapinskom neandertalcu pa smo uz voditeljicu muzeja vremenoplovom išli kroz povijest Svemira, Zemlje i čovjeka pa sve do danas.

Nakon šetnje po Hušnjakovom brdu krenuli smo do dvorca Trakošćan. U podnožju dvorca igrali smo se i nakupovali hrpu suvenira. Obilaskom Dvora vidjeli smo razne povijesne primjerke i oduševili se velikim i raznolikim prostorijama.

Po slikama možete vidjeti kako nam je bilo lijepo vrijeme te možemo reći da smo zaista iskoristili dan u potpunosti i veselimo se novim izletima smiley!

Pozdrav iz 5.a, 5.b i 5.c razreda!

Dijana Sanković Strugačevac, pedagog

Slike u nastavku...