Posjet Uredu državne uprave - 2.c
Autor: Dijana Marić, 12. 6. 2017.

U utorak, 6 lipnja 2017.godine učenici 2.c razreda posjetili su Ured državne uprave u Sisačko- moslavačkoj županiji. Predstojnica Ureda Kata Lerotić i Nikolina Žunić Matić upoznale su ih s radom Službe za gospodarstvo, Službe za zajedničke poslove i Službe za opću upravu- Matični ured Sisak.

Provedene su aktivnosti primjerene dobi učenika i ostvarene zadaće i kompetencije građanskog odgoja i obrazovanja razvijajući građanske vještine, vrijednosti i stavove. Tako su učenici „ otvorili“ obrt Kreativna stvaraonica, prisustvovali vjenčanju u Matičnom uredu i sudjelovali u Izboru najboljeg prijatelja 2.c razreda.

Posjetili su trgovinu Elektrooprema Badovinac d.o.o i knjižaru Školska knjiga gdje su primijenili elemente socijalnih vještina te se upoznali s pravima i odgovornosti potrošača.

Željka Kleković Brajenović, učiteljica

Slike u nastavku...