LiDraNo
Autor: Dijana Marić, 27. 1. 2010.

19.siječnja 2010. u Kazalištu 21 održana je Gradska smotra dramskog, literarnog i novinarskog stvaralaštva učenika osnovnih i srednjih škola tzv. LIDRANO

Učenici naše škole dostojno su je predstavili u sve tri kategorije, a dva rada predložena su i za Županijsku smotru koja će se održati 8. veljače u Glini. Predložen je literarni rad (pjesma) "Barbie je emo!" Petre Janušić, učenice 7.b razreda, te novinarski rad "Intervju s gradonačelnikom" učenice 6.b razreda, Valentine Runko.

Na smotri su još sudjelovali učenici dramske skupine sastavljene od učenika 5.b razreda s predstavom "Božić s prijateljima" koju smo mogli vidjeti i u školskom božićnom programu.

OŠ Ivana Kukuljevića Sakcinskog u suradnji s djelatnicima Kazališta 21 opet se pokazala kao uspješan organizator ove smotre.