Andrej Miletić pobjednik literarnog natječaja
Autor: Dijana Marić, 17. 10. 2017.

Danas je u 4. c razred stigla knjižnična pošta za učenika Andreja Miletića! Osvojio je prvu nagradu na školskom knjižničnom natječaju za najbolje pismo koji je trajao tijekom rujna ove godine! Andrej je pobijedio zbog inovativnog pristupa temi, a ostali sudionici natječaja primili su dopisnice-zahvalnice. Posebni zahvalnicu za najhumanije pismo, upućeno djeci Afrike, dobila je Emma Bunić, također učenica 4. c razreda.

Trenutno je u školskoj knjižnici otvoren natječaj za priču s temom „Školska knjižnica budućnosti“. Zadatak je jednostavan! Potrebno je samo u mašti otputovati u budućnost i zapisati kakva je to školska knjižnica u kojoj je sve moguće! Priče do kraja Mjeseca hrvatske knjige treba ubaciti u svima poznati knjižnični sandučić ili poslati na e-mail adresu knjižnice knjiznica.viktorovac@gmail.com.

Iva Dužić, knjižničarka