Školske novinarke u Dječjoj knjižnici
Autor: Dijana Marić, 20. 10. 2017.

Polaznice Novinarsko-literarne skupine prisustvovale su otvorenju Mjeseca hrvatske knjige u Dječjem odjelu Narodne knjižnice i čitaonice Vlado Gotovac Sisak! O tom događaju pročitajte vijest koju je napisala Dora Knežević!

„Pozdrav svima! 18. 10. 2017. mi novinarke bile smo u Narodnoj knjižnici Vlado Gotovac Sisak. Glavna tema tog događaja je mali čarobnjak i glavni junak dječjih knjiga Harry Potter. U knjižnicu je također došao i kolekcionar knjiga o Harryju Potteru, a gledale smo i prezentaciju. Kolekcionar Damir Tonković skupio je više od 200 knjiga o svom omiljenom junaku na 35 različitih jezika. Nakon prezentacije razgledale smo njegovu kolekciju knjiga i napravile s njim mali intervju. Super smo se zabavile i pozivamo vas na buduće događaje. Dođite i uživajte s nama. Pozdrav!“

Dora Knežević, 5.b

Slike u nastavku...