Prometna učilica
Autor: Dijana Marić, 9. 11. 2017.

U četvrtak 9.11.2017. u vremenu od 08-22 sati održat će se 5. ispit na 9. državnom natjecanju iz poznavanja prometnih propisa
na http://ucilica.skole.hr/ koje organizira Ministarstvo unutarnjih poslova s ciljem edukacije djece i smanjenja broja stradalih u prometu.

Do kraja natjecanja preostalo je šest ispita. S obzirom da se boduju rezultati 4 najbolja ispita, pravo je vrijeme da se u natjecanje uključe svi koji to do sada nisu učinili.

Natjecanje traje do 30. studenoga 2017. (do 12:00 sati), a najuspješniji učenici, razredno odjeljenje i njihov voditelj te 3 najsupješnije škole osvojit će vrijedne nagrade.

Bodovi iz poučnih sadržaja i vježbi mogu se prikupljati do kraja natjecanja 30.11.2017., tako da se poredak može promijeniti i nakon zadnjeg ispita.

Nagrade za najuspješnije učenike (nagrade dobivaju najboljih pet učenika prvih, drugih,…,osmih razreda):

o    prvo mjesto – smartphone

o    drugo mjesto – role

o    treće mjesto – vR naočale

o    četvrto mjesto – sportski ruksak

o    peto mjesto – eksterna baterija za mobitel

Nagrada za nauspješniji razred (i njihove prijatelje):

o    jednodnevni izlet po izboru

Nagrada za voditelja najuspješnijeg razreda:

o    tablet PC

Nagrade za 3 najuspješnije škole:

o    laptop.