Susret s Vitezovima
Autor: Dijana Marić, 24. 11. 2017.

U četvrtak, 23. studenoga 2017., u našoj je školi održana prezentacija Hokejaškog kluba Sisak čiji su članovi i mnogi učenici škole. Danas su hokejaške elemente predstavljali Fran Čunčić, Lovro Dužić i Jakov Stanić iz prvog, Juraj Dužić, Borna Đurić, Stefano Milanović i Gregor Nikolić iz drugog razreda te najmlađi članovi, vrtićanci Vanja Dejanović i Marko Đurić.
Njihovi razredni prijatelji i prijateljice te učiteljice uživali su u vještinama kojima raspolažu hokejaši bilo da svoj sport treniraju rolajući (tada je, kako nas je informirao trener Branimir Rožanković, riječ o inline hokeju) ili kližući, čemu ćemo uskoro moći svjedočiti i u novoj ledenoj dvorani.
Učenici su se upoznali i s dijelovima hokejaške opreme te se i sami okušali u elementima ovog zanimljivog i dinamičnog sporta.
Sisački Vitezovi, kako su popularno nazvani sisački hokejaši, neprestano su u pripremama za buduća natjecanja i otvoreni prema budućim članovima! Više informacija o klubu možete potražiti na sljedećoj poveznici: http://www.khl-sisak.hr

Iva Dužić, knjižničarka

Fotografije u nastavku...