OŠ VIKTOROVAC U KAMPANJI „ČITAJ MI!“ HRVATSKOG ČITATELJSKOG DRUŠTVA
Autor: Dijana Marić, 13. 12. 2017.

Učenice naše škole postale su 12. 12. 2017. dijelom Kampanje „Čitaj mi!“ Hrvatskog čitateljskog društva kojom se razvija svijet o važnosti čitanja od najranije dobi. Dječji vrtić Sunce posjetile su s naramkom darova! Plakatom i letcima Kampanje, vrećicom „Pinokio“ koja je djelo školske Učeničke zadruge VikSi, pjesmicama hrvatskih pjesnika za djecu koje je dekorirala Chiara Palaić te slikovnicom „Priča o Žirku“. Najljepši dar ipak su prenijele usmenim putem, čitajući djeci poeziju i preporučujući im svoje omiljene slikovnice iz ranijeg djetinjstva.

Zahvaljujemo djeci i tetama iz DV Sunce!

Ovim posjetom su Dora Knežević, Eva Srečec, Marija Osmanagić, Paulina Svetličić, Amalija Hobor i Katja Marić učinile velik korak za poticanje čitanja kod najmlađih.

Fotografije u nastavku...

Iva Dužić, knjižničarka