Učenici trećih razreda u Ledenoj dvorani
Autor: Dijana Marić, 7. 2. 2018.

Dana, 6. veljače 2018. godine učenici trećih razreda posjetili su novu Ledenu dvoranu Zibel. Uz stručno vodstvo profesionalaca učenici su uživali na ledenoj površini izvodeći zanimljive piruete po ledu i na ledu. Naime, neki učenici su prvi put obuli klizaljke i našli se na ledu.

Virtuozi i početnici  leda uživali su u druženju, ledenoj štafeti ali i prvim koracima kao i padovima. Mnogi će od njih već ovaj vikend posjetiti dvoranu sa svojim roditeljima i prijateljima.

Vera, Ivana i Željka

Fotografije u nastavku...