Pomoć za djecu Haitija
Autor: Dijana Marić, 19. 2. 2010.

27. siječnja 2010.  Vijeće učenika donijelo je odluku kako pomoću djeci Haitija. Pomoć je  organizirana u svim razrednim odjelima.

Razrednici i učenici su  organizirali aukcije na kojima su  se prodavale knjige i igračke, kako bi se sakupila novčana sredstva. Akcija se uspješno privodi kraju, i pogledajte kako to rade učenici 1.a razreda sa učiteljicom Ivankom Knežević.

Pomoć za djecu Haitija

Pomoć za djecu Haitija u našoj školi organizirana je u svim razredima. Naš 4.a razred s učiteljicom Radojkom Kozina, imao je aukciju raznih stvari: slikovnica, igračaka, knjiga, školskog pribora, sportskih rekvizita i ostalih sitnica.

Pripremili smo pravu aukciju. Napravili brojeve, voditelj je imao pravi čekić, a blagajnica je sakupljala novac. Tako smo se nadmetali i kupovali što nam se sviđa.
Aukcija je bila jako zabavna jer smo uz našeg voditelja Karla Krčelića i blagajnicu Ninu Kalabić sve shvatili kao igru i sakupili 819 kuna i 5 lipa.

Nadamo se da  ćemo ovim skromnim prilogom  pomoći djeci Haitija u želji da se što prije oporave od stradanja i nesreće koja ih je zadesila.

Paola Fridrih, 4.a