Valentinovo uz VikSi
Autor: Dijana Marić, 14. 2. 2018.

Mali zadrugari UZ VikSi izradili su prigodne ukrasne i uporabne poklone za Valentinovo. Na šadnu u holu škole našli su se proizvodi: ogrlice, astro srce, pernice i torbice, broševi, zaljubljene olovke, srce u cvijetu, košarica srce….svaki proizvod nosi po jedno srce za one koje volimo.
Koristili smo materijale kao što su: platno, ukrasne trakice, keramika, vuna, drvo, lončanice, olovke…

I ove godine pokazali smo kreativnost u raznovrsnosti proizvoda te privukli znatiželjne poglede i ostvarili prodaju.

U izradi proizvoda sudjelovale su sekcije: Mali vrtlari, Likovna skupina, Eko kreativci, Kreativna stvaraonica i Astro art.

UZ VikSi