Posjet Interliberu
Autor: Ivana Sokolović, 15. 11. 2007.

7.11.2007.g. povodom Mjeseca knjige,organizirana je integrirana nastava za učenike 6., 7., i 8. r. Razrednici su odveli učenike na Sajam knjiga Interliber u Zagreb. Veliku pozornost učenika privlačili su različiti info sadržaji,s područja književnosti,povijesti pa sve do multimedije i sl. Najveću pozornost ipak je privukao program Školske knjige, pa su tako učenici 6. r. prisustovali Turniru Modre laste; Glagoljske pamtilice te pričokazima Željke Horvat-Vukelje. 7. i 8. razredi su pak prisustovali predstavljanjima knjiga Vladimira Ivira i Ilirjane Shehu-Hrvatsko-albanski rječnik, Charles Darwin-Podrijetlo čovjeka i knjizi Nikole Gilića-Uvod u teoriju filmske priče.

Zahvaljujemo svim razrednicima, pedagoginji i ravnateljici  što su nam omogućili ovu poučnu integriranu nastavu te našem domaćinu, gospodinu Lovri Milardoviću na ugodnom programu Školske knjige koja je jedina organizirala program i radionice za učenike.

Interliber