Predavanje o prevenciji nasilja putem elektroničkih medija
Autor: Dijana Marić, 11. 3. 2018.

Za roditelje učenika 5. razreda organizirana su predavanja o prevenciji nasilja putem elektroničkih medija te o sigurnosti i zaštiti djece na internetu – društvenim mrežama.

Predavanja su održali gđa. Irena Barišić Milunić, voditeljica Savjetovališta i Odjela za djecu i mlade GDCK te gosp. Srećko Pejnović, policijski službenik za prevenciju kriminaliteta Policijske uprave sisačko–moslavačke. Roditelji su upoznati s opasnostima koje prijete djeci preko elektroničkih medija, ali su također dobili i mnoge korisne informacije o načinima kako omogućiti svojoj djeci što sigurnije korištenje tih istih medija.

Dijana Skrbin Kovačić, prof.