Noć knjige u našoj školi
Autor: Dijana Marić, 19. 4. 2018.

U ponedjeljak, 23. travnja 2018. naši školski libronauti uvjerit će vas da nema straha za budućnost knjige! Od 11:30 pa sve do 17:00 sati učenici će čitati prozne i poetske, vlastite i umjetničke tekstove na prijestolju od otpisanih knjiga koje je nastalo u suradnji školske knjižnice i Zadruge VikSi.

U poslijepodnevnim satima sudionici 6. KLIN-a (Knjižničnog literarnog natječaja) čitat će svoje radove na temu "Knjiga po (mojoj) mjeri" nakon čega će žiri i publika izglasati pobjednika. Svi sudionici na dar će dobiti originalne straničnike Noći knjige, a pobjednik i originalni plakat!

Program obilježavanja Noći knjige u našoj školi vidljiv je i na službenim stranicama organizatora, a pronaći će svoje mjesto i u programskoj knjižici. Pridružite nam se u predvorju ispred školske knjižnice, programi počinju od 11:30, 14:00, 14:50 i 15:45!

Poveznica: Noć knjige

Iva Dužić, knjižničarka