Dubrovnik
Autor: Dijana Marić, 26. 4. 2018.

Zajedničkim satom razrednih odjela 7.a i b razreda uspješno je završena akcija prikupljanja donacija za petero učenika čiji su roditelji izrazili nemogućnost plaćanja višednevne ekskurzije u Dubrovnik na kraju nastavne godine. Za dvoje učenika troškove snosi agencija Kontakt tours, organizator putovanja, a za troje učenika veliku društvenu odgovornost pokazale su tri sisačke tvrtke – Optiplast d.o.o. i Energo d.o.o. donirali su puni iznos od 2095 kn po učeniku, a Promes-Cvanciger pomogao je s donacijom od 1000 kn. Učenici i roditelji 7.a i b razreda tijekom prethodne dvije godine uštedjeli su 1350 kn, a učitelji i njihovi prijatelji prikupili su još 800 kn te će svaki učenik dobiti i po 200 kn džeparca.

Na spomenutom satu razrednih odjela uručena je zahvalnica predstavnici tvrtke Optiplast d.o.o. gospođi Adelini Ivković koju su uručili predsjednici oba razreda (ostali predstavnici, nažalost, nisu bili u mogućnosti doći). Uz zahvalnice, naša vrijedna zadruga Viksi pripremila je i prigodne poklončiće te se, kao i svaki put, priključila ovoj akciji.

Iskoristili smo iskustvo i znanje gospođe Ivković te na vrlo dinamičan i jednostavan način saznali ponešto iz područja poduzetništva i ekonomije.

U ime učenika zahvaljujemo svima koji su pomogli da se ova ekskurzija ostvari za sve zainteresirane učenike.

ravnateljica škole
razrednice 7.a i b razreda