Lajkam Sisak!
Autor: Dijana Marić, 30. 4. 2018.

U petak, 27. travnja 2018. u našoj školi održana druga ovogodišnja akcija Lajkam Sisak u organizaciji Grada Siska i Radio Siska. Ove godine u sklopu akcije uređuju se okoliši sisačkih osnovnih škola, a moto akcije je „Volim svoj grad i brinem o njemu, krećem od okoliša svoje škole“.

Učenicima i zaposlenicima škole te novinarima Radio Siska pridružila se i na ovoj akciji gradonačelnica Kristina Ikić Baniček zajedno sa zamjenikom Ivicom Rendulićem. Svi zajedno uređivali su okoliš škole, sadili cvijeće te su bojali i oslikavali vanjsku infrastrukturu. Pomoć u radovima stigla je od sisačkog Komunalca, a postavljena je i učionica na otvorenom koju je omogućilo trgovačko društvo Sisački vodovod.

Tekst i fotografije: Grad Sisak Facebook

Fotografije u nastavku...