Obavijest - udžbenici za 2018./2019. školsku godinu
Autor: Dijana Marić, 22. 5. 2018.

Poštovani roditelji,

udžbenici koji su odobreni od strane Ministarstva i dalje su važeći za školsku godinu 2018./2019.

Napomena: Likovne mape  s kolaž papirom od  5. do 8.  razreda - Izdavačka kuća Alfa, za učenike od 1. do 4. razreda prema dogovoru sa učiteljicama.

Od školske godine 2018./2019. nastavni predmet informatika postaje redovni predmet za učenike 5. i 6. razreda, a za učenike 7. i 8. razreda informatika ostaje izborni predmet.

Odabir udžbenika za informatiku će biti objavljen nakon službenog dopisa Ministarstva.

Popis odobrenih udžbenika za školsku godinu 2018./2019. bit će  također objavljen i na oglasnoj ploči u školi.