Dani zahvalnosti za plodove zemlje u 1.a
Autor: Dijana Marić, 16. 10. 2018.

U potpuno novom sastavu, jer smo tek 1. razred prvi put smo obilježili Dane zahvalnosti za plodove zemlje. Naše mame i bake dale su si puno truda i ispekle mnogobrojne delicije. Naravno one koje mi najviše volimo. Bilo je tu hrenovki u tijestu, slanih i slatkih kiflica, različitih peciva, finih kolača i još puno, puno toga. Mljac.

Najprije smo se prisjetili našeg izleta u OPG Kezele, jer smo tamo vidjeli i naučili kako se pravi tijesto za kruh i kolače,  posložili naš bogati blagdanski stol i blagovali sve te prekrasne slane i slatke poslastice. Uh što smo se najeli.  Bilo bi dobro i češće obilježavati taj blagdan.

Učenici i učiteljica 1.a